888 760 860

Mezoterapia w Olsztynie

Zapraszamy na zabiegi mezoterapii

Zapraszamy na bezpieczne, niezwykle efektywne i niechirurgiczne zabiegi poprawiające stan skóry. Wykonywana w naszej klinice mezoterapia może być pojedynczym zabiegiem lub serią, wykonywaną w odstępie 7 do 10 dni.

Pod wpływem zastosowanych składników aktywnych w wysokich stężeniach, skóra zostaje pobudzona do samoregeneracji. Zabieg poprawia jej koloryt oraz przywraca pełnię blasku. Skóra staje się bardziej wypoczęta, znacząco zwiększa się jej napięcie i nawilżenie.

Poprawia ujędrnienie skóry

Dzięki wykorzystaniu kwasu hialuronowego, peptydów medycznych, DMAE, kofeiny i kwasu glikolowego. Skóra zostaje ujędrniona, a dodatkowo pobudzone fibroblasty- zaczną produkować nowy kolagen i elastynę, który z wiekiem ulega degeneracji.

Redukcja cellulitu i rozstępów

Podobnie może pomóc w sytuacji, gdy pojawi się cellulit czy rozstępy. Kilkadziesiąt czy nawet kilkaset nakłuć z substancjami aktywnymi poprawiają metabolizm skóry i przyspiesza przemianę tłuszczy. W konsekwencji zwiększa się mikrokrążenie oraz powstają nowe naczynia krwionośne. Efekt finalny jest niezwykle zadowalający – skóra zostaje wygładzona oraz prawidłowo nawilżona.

Zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością odpowiemy Państwu na wszelkie pytania, dotyczące wykonywanych przez nas zabiegów.

SANATI Klinika Medycyny Estetycznej i Zdrowego Żywienia © 2018
Olsztyn
Relizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.