888 760 860

Peeling medyczny w Olsztynie

Peeling medyczny – skuteczny sposób na oczyszczenie skóry

Najskuteczniejszym sposobem na maksymalne oczyszczenie i wygładzenie skóry jest peeling, jednak stosowane w domowych warunkach peelingi nie są zbyt skuteczne. Znacznie lepszą alternatywą jest silnie działający peeling medyczny, wykonywany kwasami pochodzenia przede wszystkim naturalnego. Dobrze dobrany peeling wywołuje szereg pozytywnych skutków. Peeling oczyszcza, złuszcza, odświeża a nawet regeneruje czy leczy skórę.

Jak wygląda zabieg peelingu medycznego?

Peeling medyczny można wykonywać za pomocą na przykład kwasu salicylowego, migdałowego, pirogronowego złożonego preparatu np. dermamelanu czy ekstraktów z ziół. Te ostatni rodzaj zwłaszcza gwarantuje łagodne oczyszczenie i wygładzenie cery. Można także skorzystać z zabiegu Yellow Peel czy PRX-T33.

PRX-T33 to rewolucyjny peeling żelowych z które intensywnie regeneruje i naprawia zniszczoną skórę nie powodując przy tym silnego podrażnienie skóry po zabiegowo. Odpowiednio dopasowane do rodzaju cery, peelingi te dają doskonale efekty. Skóra jest nie tylko idealnie gładka, oczyszczona i pozbawiona niedoskonałości.

Peeling na zmarszczki i trądzik

Usunięcie z jej powierzchni martwych komórek naskórka przywraca jej blask, eliminuje przebarwienia oraz nadaje zdrowy wygląd. Dzięki silnemu chemicznemu oczyszczeniu i wygładzeniu skóra lepiej też przyjmuje wszelkie substancje odżywcze znajdujące się w stosowanych kosmetykach, a więc staje się lepiej odżywiona.

Peeling chemiczny wygładza także niewielkie bruzdy i odmładza cerę, może również łagodzić objawy trądziku. Warto więc wykonywać go regularnie, w równych odstępach czasu.

Czy istnieją przeciwwskazania?

Z zabiegu peelingiem medycznym nie powinny korzystać osoby, które:

  • Są w okresie ciąży lub karmienia piersią
  • Cierpią na przewlekłe choroby skóry
  • Posiadają skórę wrażliwą i skłonną do podrażnień
  • W krótkim odstępie czasu miały inne zabiegi na skórę
  • Cierpią na choroby układu odpornościowego
SANATI Klinika Medycyny Estetycznej i Zdrowego Żywienia © 2018
Olsztyn
Relizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.