888 760 860

Osocze bogatopłytkowe PRP w Olsztynie

Zabiegi osoczem bogatopłytkowym

Odmładzający zabieg, jakim jest wstrzykiwanie preparatu z osoczem bogatopłytkowym, jest popularnie zwany wampirzym liftingiem. Nazwa ta bardzo dobrze oddaje naturę tego zabiegu, gdyż rzeczywiście polega on na pobraniu krwi od pacjenta (co jest zaledwie pierwszym etapem zabiegu) i daje efekty podobne do liftingu – a więc silne rewitalizację i poprawę kondycji skóry a co za tym idzie odmłodzenie.

Na czym dokładnie polega zabieg?

Osocze bogatopłytkowe to produkt krwiopochodny uzyskiwany z pobranej od pacjenta krwi, a następnie poddanej specjalnej obróbce. Wykorzystywana do tego wirówka laboratoryjna oddziela osocze z płytkami od innych składników krwi. Następnie uzyskane w ten sposób produkt podaje się w postaci iniekcji, czyli po prostu wstrzykuje się do organizmu pacjenta w miejscach, które wymagają interwencji.

Efekty stosowania osocza bogatopłytkowego

Efekty jakie uzyskuje się po zastosowaniu osocza bogatopłytkowego są bardzo obiecujące. Zastosowanie osocza skutkuje tworzeniem się nowych włókien kolagenowych w strukturze skóry. Dzięki czemu odzyskuje ona młodzieńcze wygląd, poprzez zwiększenie napięcia, jędrność oraz blasku. Zabiegi te są również stosowane w przypadku osób o szarej, zmęczonej i pozbawionej blasku cerze. Pozwalają odzyskać jej piękny wygląd oraz rewitalizującą skórę. Dodatkowo osocze bogatopłytkowe wykorzystywane jest wspomagająco w leczeniu i gojeniu się ran, a także usuwaniu blizn czy w terapii przeciw wypadaniu włosom.

Rewitalizacja skóry, wygładzenie zmarszczek

Przede wszystkim jednak docenia się odmładzające znaczenie tej metody. Jest ona skuteczniejsza niż podawanie innych preparatów iniekcyjnych, ponieważ materiał pobrany od pacjenta jest w pełni zgodny z jego organizmem, nie istnieje więc ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych. Zabieg ten gwarantuje również w pełni naturalny wygląd skóry, na której nie widać śladów interwencji.

Kto powinien skorzystać z zabiegu?

Przede wszystkim osoby, które zauważają u siebie starzeniowe zmiany skórne. Zastosowanie osocza pozwoli na:

  • usunięcie i wygładzenie zmarszczek, bruzd, kurzych łapek
  • przywróci naturalny wygląd skórze
  • przyspieszy regenerację skóry po zabiegach
  • uniknięcie reakcji alergicznych, gdyż jest obojętne dla pacjenta
  • osoby lubiące się opalać
SANATI Klinika Medycyny Estetycznej i Zdrowego Żywienia © 2018
Olsztyn
Relizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.